Zaposleni

  • Odeljenje opštih poslova
  • Odeljenje za istraživanja
  • Odeljenje za dokumentaciju i informatičku obradu

Odeljenje opštih poslova

Danijela Obradović, dipl. pravnik
Sekretar centralne ustanove kulture / Rukovodilac odeljenja opštih poslova
E-pošta: danijela@zaprokul.org.rs


Marina Živanović
Poslovni sekretar
E-pošta: marina@zaprokul.org.rs


Milan Tomčić
Rukovodilac finansijsko-računovodstvenih poslova
E-pošta: milan.tomcic@zaprokul.org.rs


Nadežda Jovanović
Referent finansijsko-računovodstvenih poslova
E-pošta: nada@zaprokul.org.rs


Jelena Đorđević (na određeno vreme do povratka privremeno odsutne zaposlene)
Službenik za odnose sa javnošću i marketing
E-pošta: jelena.djordjevic@zaprokul.org.rs


Zora Ramić
Čistačica


Slaviša Ranitović
Vozač vozila “B” kategorije

Odeljenje za istraživanja

dr Slobodan Mrđa, sociolog
Koordinator za istraživanja kulturnog razvitka – Rukovodilac odeljenja za istraživanja
E-pošta: boban@zaprokul.org.rs


dr Maša Vukanović, etnolog i antropolog
Istraživač kulturnog razvitka
E-pošta: masha@zaprokul.org.rs


dr Biljana Jokić, psiholog
Istraživač kulturnog razvitka
E-pošta: biljana.jokic@zaprokul.org.rs


dr Ana Stojanović, istoričar umetnosti, doktor menadžmenta u kulturi
Istraživač kulturnog razvitka
E-pošta: anas@zaprokul.org.rs


mr Dragana Martinović, teoretičar umetnosti i medija
Istraživač kulturnog razvitka
E-pošta: dragana@zaprokul.org.rs


mr Maja Todorović, dipl. etnolog i antropolog
Istraživač kulturnog razvitka
E-pošta: maja.todorovic@zaprokul.org.rs


Dejan Zagorac, dipl. politikolog
Istraživač kulturnog razvitka
E-pošta: dejan.zagorac@zaprokul.org.rs


Marijana Milankov, dipl. sociolog
Istraživač kulturnog razvitka
E-pošta: marijana.milankov@zaprokul.org.rs


Bojana Subašić, dipl. sociolog
Istraživač kulturnog razvitka
E-pošta: bojana.subasic@zaprokul.org.rs


Bogdana Opačić, dipl. arheolog
Istraživač kulturnog razvitka
E-pošta: bogdana@zaprokul.org.rs


Maja Marinković, dipl. filmski i TV producent
Organizator istraživanja kulturnog razvitka
E-pošta: majam@zaprokul.org.rs


dr Vladimir Kolarić, teoretičar dramskih umetnosti, medija i kulture
Organizator istraživanja kulturnog razvitka
E-pošta: vladimir.kolaric@zaprokul.org.rs

Odeljenje za dokumentaciju i informatičku obradu

Jelena Vujanović, master ing. organizacionih nauka
Rukovodilac odeljenja – Koordinator dokumentalista
E-pošta: jelena.vujanovic@zaprokul.org.rs


Siniša Stefanović, dipl. istoričar
Dokumentalista
E-pošta: sinisa.stefanovic@zaprokul.org.rs


Marijana Uzunovski, informatičar, Microsoft Certified Professional
Dokumentalista
E-pošta: marijana@zaprokul.org.rs


Slavko Spasić (na određeno vreme zbog povećanja obima posla)
Dokumentalista
E-pošta: slavko.spasic@zaprokul.org.rs


Dušan Paučković (na određeno vreme zbog povećanja obima posla)
Dokumentalista
E-pošta: dusan@zaprokul.org.rs


Peđa Pivljanin, istoričar umetnosti
Urednik za umetničku-istraživačku dokumentaciju i izdavačku delatnost
E-pošta: pedja@zaprokul.org.rs

Kontakt

Adresa
Rige od Fere 4, Beograd
Telefon
+381 11 2637 565
Faks
+381 11 2638 941
info@zaprokul.org.rs

Сва права задржана | Завод за проучавање културног развитка